KAMPANYALARKaskosunu Yaptırana 100 TL Hediye Çeki

Ekim ayında ECS Sigorta aracılığı ile Anadolu Sigorta’dan yeni bir Birleşik Kasko Sigortası veya Elektrikli Araç Sigortası yaptırın, 100 TL Trendyol Cüzdan veya Hepsiburada hediye çeki kazanma fırsatını yakalayın!

Kampanya koşulları:

 • Hediye çeki kampanyamız, poliçe düzenleme tarihi 01.10.2021-31.10.2021 tarihleri arasında olan poliçeler için geçerlidir.
 • Bireysel müşterilerimizin kullanım tarzı hususi otomobil veya kamyonet panel/glass van olan araçları için düzenlenecek yeni Birleşik Kasko Sigortası veya Elektrikli Araç Sigortası poliçeleri için geçerlidir.
 • Şirketimizden devam eden kasko poliçesi bulunan müşterilerimiz için geçerli değildir, Anadolu Sigorta’dan düzenlenecek yeni poliçelerde geçerlidir.
 • Söz konusu kampanya, başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Herhangi bir kampanya/kurum/meslek indirimi veya özel indirim uygulanan poliçeler kampanya kapsamında değildir.
 • Müşterilerimiz kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilecektir.
 • Kampanya koşullarını sağlayan bireysel müşterilerimizin 100 TL değerinde hediye çeki kodu, poliçenin iptal edilmemiş olması koşuluyla, şirketimizde kayıtlı cep telefonu numaralarına 8-19 Kasım 2021 tarihleri arasında SMS ile iletilecektir.
 • Hediye çekleri 2 adet 50 TL olmak üzere toplam 100 TL ya da 1 adet 100 TL olarak iletilecektir.
 • Hediye çeklerinin SMS ile iletilebilmesi için müşterilerimizin "Pazarlama ve İletişim İzni" bulunması gerekmektedir. Pazarlama ve İletişim İzni, Online Bireysel Şubemizin ve Sigortam Cepte mobil uygulamamızın “Profil” bilgileri ekranından ya da Sağlığım Cepte mobil uygulamamızın “İzinler” menüsü üzerinden verilebilmektedir.
 • Gönderim tarihinde Pazarlama ve İletişim İzni bulunmayan müşterilerimize hediye çekleri SMS ile iletilememektedir. Gönderim tarihinden sonra Pazarlama ve İletişim İzni verilmesi durumunda hediye çeki temini mümkün olmamaktadır.
 • Hepsiburada hediye çekleri 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir. Çekler altın ve ziynet ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir. Çekler tek seferde kullanılabilir, bölünemez. Hediye çeklerini www.hepsiburada.com üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanabilmek için satın almak istenilen ürünler ile birlikte sepet oluşturduktan sonra ödeme aşamasında “Hediye çeki kullan” kısmında hediye çekine ait kodun girilmesi yeterlidir. Çekler hangi Hepsiburada hesabında kullanılırsa o hesapta aktifleşecektir. Bir hesapta aktif olan kod daha sonra farklı bir hesapta kullanılamaz. Hediye çeki kodları hamilinedir. Kayıp halinde takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur.
 • Trendyol Cüzdan hediye çekleri 23.02.2022 tarihine kadar kullanılabilecektir. Trendyol Cüzdan’a tanımlanacak hediye çeki farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilir. Kalan bakiye takibi yapılabilir. Altın, cep telefonu ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerde kullanılabilir. İndirimli ürünler, mevcut tüm kampanyalarda geçerlidir. Hediye edilen tutarın üstüne cüzdana istenilen miktarda para aktarılabilir. İptal ve iade durumunda sipariş tutarı tekrar cüzdana yüklenir.

*Anadolu Sigorta, Hepsiburada ve Trendyol süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.
*Kampanya kapsamında Hepsiburada ve Trendyol tarafınca sunulacak hizmetin sorumluluğu Hepsiburada ve Trendyol’a aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı hiçbir zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.